RC Solutions T-Maxx 2.5 E-Maxx Roll Cage Blue
Ochranná klec na E/T-Maxx 2.5 - modrá Kód výrobku: RCS023 1 577,- Kč (s DPH)
ks
   
Aktuální cena: 1 007,- Kč (s DPH)
 
Specifikace   | Fotogalerie |   |   |   |  
 
<< Nezapomeňte navštívit také sekce: Fotogalerie  >>
Toto je ochranná klec od RC Solutions pro Traxxas T-maxx a E-Maxx.

Konstrukce:
Modře eloxovaný hliník 6061 T6

Balení obsahuje:
1x rozloženou klec pro Traxxas T-Maxx nebo E-Maxx v modré barvě.
1x list s instrukcemi pro instalaci včetně obrázků (download PDF verzi).

Popis ochranné klece:
Vyrobeno z hliníku 6061 T6, patentované zámky které dodávají pevnost klece. Chrání citlivé části modelu jako je motor, přijímač, nádrž a další. Kastle vydrží déle protože je zpevněna zevnitř. Přemety, tvrdé dopady na záda modelu již nikdy nezpůsobí poničení motoru nebo proražení nádrže či uražení parohů nebo držáků kastle. Klec umožňuje dobrý přístup k filtru sání, nádrži, starteru, přijímači. Doporučujeme použít i skid plate který vám dodáme pouze na závaznou objednávku.

Vyžaduje
- instalaci na podvozek
- úpravu kastle (ostříhání a vyhoovení děr pro držáky kastle)

Komentář:
Tato klec pasuje pouze na model Traxxas T-Maxx a E-Maxx.
Klec pasuje na E-Maxx3906, T-Maxx, T-Maxx 2.5, T-Maxx 2.5R
Nepasuje na T-Maxx 3.3

Další informace které vás budou jistě zajímat:

Informace o výrobci:
RC Solutions je vedoucí výrobce vetšiny originálních a inovativních produktů ve světě RC modelů aut na planetě. Na rozdíl od vetšiny firem z oboru se nezabývají replikováním základních dílů, vyrabejí unikátní produkty s jedinečnou efektivitou. Jejich krédo je: "Netrápíme se vývojem toho, co už bylo vylepšeno".

Co získám použitím ochrané klece?
Především získáte ochranu motoru, nádrže, přijímače a dalších citlivých komponent modelu před jejich poškozením při převrácení modelu. Ochraná klec celkově zpevní podvozek spojením všeho v jeden celek a zároveň i kastle bude trvanlivější, klec ji zpevní zevnitř.

Jak je to vyrobeno?
Ochrané klece od RC Solutions jsou vyrobeny z 3mm tlustého hliníku 6061 T6. Části klece do sebe zapadají patentovaným způsobem a jsou spojeny v jeden kus pevnými distančními sloupky a šrouby. Rozložená klec je skladná, klec je lehká a neuvěřitelně pevná.

Jak se klec připevňuje k podvozku?
Obecně se klec přichytne za přední, středovou a zadní část, model od modelu se místa uchycení mohou lišit.
U klece Traxxas T-Maxx a E-Maxx postupujte prosím podle tohoto návodu: klikněte zde.

Budou moje kastle dále pasovat?
Ano, všechny kastle budou pasovat. Kastle typu Pickup budou potřebovat vystřihnout část nákladového prostoru aby klec mohla kastlí projít. Katle typu Suburban pasují bez úprav, ale všechny kastle potřebují vyhotovit nové díry pro sloupky. Tyto maličkosti udéláte hobby nožem, nůžkami, Dremel frézkou nebo vykružovákem.

Kolik klec opravdu vydrží?
Je skutečně pravda že na klec si mužete stoupnout ale říkáme takovému zacházení "ohromující trest". Klec to vydrží, ale sou tu omezení jako kdekoli jinde. Nic není nezničitelné. Klece jsou navrženy tak aby chránily model při převrácení, při kotrmelcích. Jízda s kastlí pomáhá snížit stupeň poškození když model po havárii jede například po boku nebo střeše. Havárie na asfaltu klec ohnou stejně jako bourání do pevných objektů. Bez klece by ale model utrpěl daleko věší poškození nez je "přihlá" klec!  
 
 
Login
TIP - doporučujeme 
!TUNINGOVÉ STŘÍBRNÉ TLUMIČE PRO HPI SAVAGE!
!VYCHYTÁVKA PRO VAŠEHO MONSTERA - SPINNERY DISKŮ!