RC Solutions Savage X Roll Cage Black
Ochranná klec na Savage X - černá Kód výrobku: RCS110 3 000,- Kč (s DPH)
ks
   
Aktuální cena: 1 260,- Kč (s DPH)
 
Specifikace   | Fotogalerie |   |   |   |  
 
<< Nezapomeňte navštívit také sekce: Fotogalerie  >>
Toto je ochranná klec od RC Solutions pro HPI Savage X
Klec nepasuje na Savage 25, pro ten je připravena jiná klec.

Konstrukce:
Černě eloxovaný hliník 6061 T6

Balení obsahuje:
1x rozloženou klec pro HPI Savage ve fialovém eloxu.
1x list s instrukcemi pro instalaci včetně obrázků (download PDF verzi).

Popis ochranné klece:
Klece od RC Solutions jsou unikátní, tato klec je vyrobena z 3mm hliníku 6061 T6 a tvoří ochranný rám kolem celého modelu. Je tak pevná že dospělý jedinec si na ní může stoupnout. Klec chrání vše uvnitř modelu jako je například: motor, přijímač, nádrž atd. Kastle vám vydrží déle. Dopady na záda modelu nebo přemety a převraty již nikdy neublíží motoru, nepoškrábou ho, nezlomíte sloupky pro kastli, neprorazíte nádrž, nezlomíte parohy. K rádio boxu je zde dobrý přístup stejně jako k nádrží, filtru saní atd. Kastle pasují s drobnými úpravami.

Vyžaduje
- instalaci na podvozek
- úpravu kastle (ostříhání a vyhotovení děr pro držáky kastle)

Komentář:
Tato klec pasuje pouze na modely HPI Savage. Tato klec pasuje pouze na originální podvozek od HPI. Pokud používáte konverzní kit například Truckzilla nebo máte delší bočnice, pak klec nebude pasovat..

Další informace které vás budou jistě zajímat:

Informace o výrobci:
RC Solutions je vedoucí výrobce většiny originálních a inovativních produktů ve světě RC modelů aut na planetě. Na rozdíl od většiny firem z oboru se nezabývají replikováním základních dílů, vyrábějí unikátní produkty s jedinečnou efektivitou. Jejich krédo je: "Netrápíme se vývojem toho, co už bylo vylepšeno".

Co získám použitím ochranné klece?
Především získáte ochranu motoru, nádrže, přijímače a dalších citlivých komponent modelu před jejich poškozením při převrácení modelu. Ochranná klec celkově zpevní podvozek spojením všeho v jeden celek a zároveň i kastle bude trvanlivější, klec ji zpevní zevnitř.

Jak je to vyrobeno?
Ochranné klece od RC Solutions jsou vyrobeny z 3mm tlustého hliníku 6061 T6. Části klece do sebe zapadají patentovaným způsobem a jsou spojeny v jeden kus pevnými distančními sloupky a šrouby. Rozložená klec je skladná, klec je lehká a neuvěřitelně pevná.

Jak se klec připevňuje k podvozku?
Obecně se klec přichytne za přední, středovou a zadní část, model od modelu se místa uchycení mohou lišit.
U klece HPI Savage postupujte prosím podle tohoto návodu: klikněte zde.

Budou moje kastle dále pasovat?
Ano, všechny kastle budou pasovat. Kastle typu Pickup budou potřebovat vystřihnout část nákladového prostoru aby klec mohla kastlí projít. Kastle typu Suburban pasují bez úprav, ale všechny kastle potřebují vyhotovit nové díry pro sloupky. Tyto maličkosti uděláte hobby nožem, nůžkami, Dremel frézkou nebo vykružovákem.

Kolik klec opravdu vydrží?
Je skutečně pravda že na klec si můžete stoupnout ale říkáme takovému zacházení "ohromující trest". Klec to vydrží, ale sou tu omezení jako kdekoli jinde. Nic není nezničitelné. Klece jsou navrženy tak aby chránily model při převrácení, při kotrmelcích. Jízda s kastlí pomáhá snížit stupeň poškození když model po havárii jede například po boku nebo střeše. Havárie na asfaltu klec ohnou stejně jako bourání do pevných objektů. Bez klece by ale model utrpěl daleko věší poškození než je "přihlá" klec!  
 
Login
TIP - doporučujeme 
!TUNINGOVÉ STŘÍBRNÉ TLUMIČE PRO HPI SAVAGE!
!VYCHYTÁVKA PRO VAŠEHO MONSTERA - SPINNERY DISKŮ!